Mapka Wzgórza Zamkowego
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Kontakt
Dane teleadresowe

Zamek Cieszyn


Ul. Zamkowa 3 a, b, c
43-400 Cieszyn, Poland
telefon: +48 33 851 08 21
faks: +48 33 8510821 wew. 16
e-mail: info@zamekcieszyn.pl
www.zamekcieszyn.pl


NIP 5482634242
REGON 24 18 12 688
Bank Śląski o/Wodzisław konto nr: 53 1050 1403 1000 0022 8888 9161

Godziny pracy
Administracja:
poniedziałek - piątek: 7.30-15.30
Wystawy:
codziennie: 9.00-17.00
Biura projektów:
poniedziałek - piątek: 8.00-17.00
Wieża Piastowska,
Rotunda pw. Św. Mikołaja:


czynne codziennie:
czerwiec - sierpień: 9.00 - 19.00,
styczeń, luty, listopad, grudzień: 9.00 - 16.00
marzec, kwiecień, październik: 9.00 - 17.00
maj i wrzesień: 9.00 - 18.00

Nasi ludzie
Ewa Gołębiowska
+48 33 851 08 21 wew. 10
egolebiowska@zamekcieszyn.pl
Lubomira Trojan
+ 48 33 851 08 21 wew. 30
ltrojan@zamekcieszyn.pl
Agnieszka Szczepanik-Szewczyk
+ 48 33 851 08 21 wew. 18, 35

Małgorzata Jarema
+ 48 33 851 08 21 wew. 18, 35
mjarema@zamekcieszyn.pl
Katarzyna Worek
+ 48 33 851 08 21 wew. 18, 35
kworek@zamekcieszyn.pl
Anna Kaleta


Wioletta Beczek
+48 33 851 08 21 wew. 34
wbeczek@zamekcieszyn.pl
Katarzyna Kruszy
+48 33 851 08 21 wew. 21
kkruszy@zamekcieszyn.pl
Władysław Żagan
+48 33 851 08 21 wew. 14
wzagan@zamekcieszyn.pl
Agnieszka Pietrzyk
+ 48 33 851 08 21 wew. 14 lub 17
apietrzyk@zamekcieszyn.pl
Joanna Malorny
+48 33 851 08 21 wew. 14 lub 17
jmalorny@zamekcieszyn.pl
Krzysztof Dorda
+48 33 851 08 21 wew. 13
kdorda@zamekcieszyn.pl
Sylwia Sokół
+48 33 851 08 21 wew. 10
ssokol@zamekcieszyn.pl
Maciej Urbaś
+48 33 851 08 21
murbas@zamekcieszyn.pl
Krzysztof Mołdrzyk
+48 33 851 08 21

Renata Szuta
+ 48 33 851 08 21 wew.12
rszuta@zamekcieszyn.pl
Barbara Sojka
+ 48 33 851 08 21 wew.15
bsojka@zamekcieszyn.pl
Beata Mońka
+48 33 851 08 21 w. 56
bmonka@zamekcieszyn.pl
Mapa dojazdu
Sprawdź jak do nas dojechać.
Googlemaps / Zamekcieszyn.pl
Formularz kontaktowy:
Wyślij