Kategorie

Dostawa

 

Zamówione produkty są starannie pakowane, tak aby dotarły do Państwa szybko i bezpiecznie. Większość zamówień jest realizowana w ciągu 48h (lub też krócej), jednak ze względu na unikalność oferowanych produktów część z nich może wymagać czasu na sprowadzenie od producenta, co może opóźnić wysyłkę. W takim przypadku poinformujemy Państwa o takiej sytuacji droga mailową lub telefoniczną. Paczka z zamówionymi produktami jest wysyłana gdy wszystkie wybrane artykuły są dostępne. Informacje dotyczące kosztu można uzyskać podczas kontaktu e-mail z pracownikiem sklepu.

Zamówienia wysyłamy Pocztą Polską, kurierem DHL oraz kurierem UPS.

Dostawa Pocztą Polską

Poczty Polskiej dostarcza przesyłki zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych pod wskazany adres. Gdy Państwo będą nieobecni pod wskazanym adresem, to otrzymają Państwo awizo, z którym w dniu kolejnym po dniu jego dostarczenia, mogą się Państwo udać pod adres wskazany na awizo, w celu odebrania przesyłki.

Dostawa kurierem

Kurier dostarcza przesyłki w następny dzień roboczy od nadania. Paczki są dostarczane w godzinach od 8 do 17. Jeżeli w tych godzinach Państwo pracują paczka może być wysłana do miejsca pracy. W tym celu należy wpisać odpowiedni adres wypełniając formularz zamówienia.

Odbiór osobisty - sklep Zamek Cieszyn – Zamkowa 3c, 43-400 Cieszyn

Po zgromadzeniu wszystkich zamówionych produktów Klient jest powiadamiany i produkty mogą zostać odebrane osobiście w sklepie Zamku Cieszyn przy ulicy Zamkowej 3c w Cieszynie w ustalonym wcześniej terminie.

Dostawa w sobotę

W pilnych przypadkach możliwa jest wysyłka paczki kurierem DHL z doręczeniem w sobotę. W celu zorganizowania takiego doręczenia prosimy o kontakt z Biurem Obsług Klienta sklepu internetowego Zamku Cieszyn. Obowiązuje wówczas dodatkowy koszt uslugi.