Kategorie

Producenci

Mamy 8 producentów.

 • Alicja Patanowska

  0 produkty

 • Bogdan Kosak

  Bogdan Kosak – ceramik, zajmuje się projektowaniem porcelany użytkowej i rzeźbą ceramiczną. Kieruje modelarnią w Porcelanie Śląskiej w Katowicach. Prowadzi też własnż modelarnię.

  0 produkty

 • Ekodizajn

  Ekodizajn promuje meble, produkty codziennego użytku, zabawki i gadżety reklamowe najwyższej jakości, o ciekawym wzornictwie, a przede wszystkim przyjazne środowisku! Przyczynia się do budowania proekologicznej świadomości w naszym społeczeństwie.

  0 produkty

 • HO::LO

  Unikatowe torby Studia HO::LO, wykonane na specjalne zamówienie Zamku Cieszyn, są uszyte z nieaktualnych banerów zamkowych. Dzięki temu torby są niepowtarzalne i występują tylko w pojedynczych egzemplarzach. To duży plus dla wszystkich osób ceniących niezależność i ciekawe wzornictwo. Projekt HO::LO  manifestuje także sprzeciw wobec degradacji środowiska i zalewu reklamy. 

  0 produkty

 • Józef Lasik

  Józef Lasik – rzeźbiarz i twórca Ludowy ze Stryszawy. Rzeźbą i zabawkarstwem już od dwudziestu pięciu lat. Wykonuje też płaskorzeźby, krzyże. Specjalizuje się w szopkach betlejemskich.

  0 produkty

 • Kafti Design

  Kafti Design tworzą siostry, Monika Brauntsch  i Sonia Słaboń. Produkcja lamp Kafti, oparta jest na materiałach przetwarzalnych, odbywa się przy zastosowaniu przyjaznych dla środowiska metod produkcji.

  0 produkty

 • Sylwia Rusin

  Sylwia Rusin - dyplom na Wydziale Ceramiki i Szkła wrocławskiej ASP. Dyplom w pracowni prof. Ireny Lipskiej-Zworskiej. Po studiach współpracowała z Fabryką Porcelany w Wałbrzychu. Prowadziła także warsztaty ceramiczne. Autorka mieszka i pracuje w Cieszynie.

  0 produkty

 • WellDone

  Marka WellDone to efekt pionierskiego w Polsce projektu wprowadzającego design do strategii działania przedsiębiorstwa społecznego. Produkty WellDone zaprojektowane zostały przez młodych projektantów, a wytwarzane są przez osoby powracające na rynek pracy, wspierane przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem” z siedzibą w Cieszynie.

  0 produkty