Dizajn po śląsku. Warsztaty
Czy trudno zaprojektować sygnalizator? Z jakimi wyzwaniami musi się zmierzyć jego projektant? Przekonali się cieszyńscy uczniowie, którzy uczestniczyli w warsztatach towarzyszących stałej wystawie "Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz".

Wystawa i prezentowane na niej produkty, projekty graficzne i usługi pozwalają opowiadać o tym jak wygląda proces projektowy, od pomysłu, po produkcję. Tutaj można dotykać, testować, sprawdzać! Po części teoretycznej uczestnicy warsztatow otrzymują konkretne zadanie. Goście ekspozycji sami wcielili się w rolę projektantów i zmierzyli z wyzwaniem jakim jest zaprojektowanie własnego sygnalizatora. Czerwone światło dostały książki i szkoła, zielone – gry komputerowe, lody czy pizza …. Cóż, wakacje…

– Chcemy, żeby niedawno otwarta wystawa stała była miejscem, które bawi, ale i uczy – podkreśla Ewa Gołębiowska, dyrektor Zamku Cieszyn. Wystawę "Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz" można odwiedzać w codziennie od 10.00 do 17.00.


Zainteresowanych udziałem w: Uwaga światła!, czyli co warto wiedzieć o sygnalizacji świetlnej.
Warsztaty towarzyszące wystawie "Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz" prosimy o wcześniejszy kontakt z Lubomirą Trojan lub Anna Kaletą.     


Uwaga światła!, czyli co warto wiedzieć o sygnalizacji świetlnej.
Warsztaty towarzyszące wystawie "Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz"


Rezerwacje:
Lubomira Trojan
33 851 08 21 wew. 30
ltrojan@zamekcieszyn.pl


Anna Kaleta
33 851 08 21 wew. 35
akaleta@zamekcieszyn.pl


Grupy z Cieszyna (do 25 osób) - bezpłatnie
Grupy spoza Cieszyna - 100 zł (brutto)