Zamek Cieszyn kocha recykling
14 lutego przynieś zużyte baterie i wymień je na lizaka! Zapraszamy na EkoWalentynki. 

Zamek Cieszyn zaprasza do udziału w VIII edycji EkoWalentynek, czyli akcji "Kochamy recykling", do której włączyło się już ponad 100 miejscowości. Każdy, kto 14 lutego przyniesie do Punktu Informacji Turystycznej na Wzgórzu Zamkowym lub do Sklepu Zamku Cieszyn (w budynku A Oranżerii) zużyte baterie, otrzyma lizakowe serduszko – jako podziękowanie za troskę o środowisko. Na baterie w Walentynki czekamy od 9.00 do 17.00. Baterie będą także zbierane do 22 kwietnia, czyli Dnia Ziemi.

Od wielu lat w ramach EkoWalentynek pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje również Ziemia. Przypominamy, że codzienna troska o otaczający świat jest najlepszym dowodem miłości do naszej planety.
Tak jak w poprzednich edycjach partnerami EkoWalentynek są: REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o., Electro-System Organizacja Odzysku SEiE S.A. i ERP Polska Organizacja Odzysku SEiE i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. - firmy, dzięki którym każdego roku wzrasta w Polsce poziom odzysku i recyklingu baterii oraz elektroodpadów.

Informacje: www.cycling–recycling.eu 


EkoWalentynki 
14 lutego 2018, godz. 9.00-17.00
Punkt Informacji Turystycznej
oraz Sklep Zamku Cieszyn
Pliki do pobrania