Woda to życie. Wakacyjne warsztaty dla dzieci
Zapraszamy na warsztatowe spotkanie z... wodą.  


Życie na ziemi zależy od wody. Gdyby nie spadła ani jedna kropla deszczu, nastałaby susza. Bez śniegu nie byłoby zimy, a więc na ziemi panowałby wszędzie taki sam klimat, przez co wymarłoby wiele gatunków zwierząt i roślin, bo nie umiałyby przystosować się do zmieniających się warunków klimatycznych. Bez wody nastąpiłaby światowa katastrofa. Wszystko, co żywe przestałoby istnieć, a ziemia zamieniłaby się w ogromna pustynię. Tak, więc woda to życie.

Podczas wakacyjnych warsztatów w Zamku Cieszyn, inspirowanych naszym wydarzeniem: "Dizajn w przestrzeni publicznej. Woda", uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się skąd się bierze woda, dlaczego jest jej coraz mniej i jak ją oszczędzać. W drugiej części warsztatu dzieci zaprojektują podmorskie zwierzęta z kartonu, które sami ozdobią i będą mogły wziąć ze sobą do domu.

Oferta jest skierowana do grup zorganizowanych, do uczniów klas 1-6. Czas trwania warsztatów: około 1,5 godziny, koszt: 5 zł/os (max. 20 osób). Miejsce: Zamek Cieszyn. Obowiązują wcześniejsze zapisy: Małgorzata Jarema,  mjarema@zamekcieszyn.pl lub 33 851 08 21 wew.18.
 


Woda to życie. Wakacyjne warsztaty dla dzieci
Miejsce: Zamek Cieszyn

Oferta dla grup zorganizowanych, uczniów klas 1-6.
Czas trwania: około 1,5 godziny, koszt: 5 zł/os (max. 20 osób). 

Obowiązują zapisy:
Małgorzata Jarema,
mjarema@zamekcieszyn.pl lub 33 851 08 21 wew.18