• Google Moja Firma - jak dotrzeć do klientów w okolicy?

  Uczestnicy webinaru dowiedzą się m.in. jak dotrzeć do swoich potencjalnych odbiorców w okolicy i jak poprawić swoją widoczność w wynikach wyszukiwania. Spotkanie poprowadzi Jakub Pustuła, Certyfikowany Specjalista ds. Marketingu Internetowego, doradca w programie Firmy Jutra.

 • ABC Przedsiębiorczości w pigułce

  Zapraszamy na szkolenie wszystkie osoby, które zamierzają założyć własną firmę. ABC Przedsiębiorczości to szansa zdobycia wielu praktycznych informacji, które pomogą stawiać pierwsze kroki przyszłym przedsiębiorcom. Szkolenie odbędzie się w wersji on-line.  

   

 • e-Faktura i Krajowy System e-Faktur

  Zapraszamy na spotkanie on-line poświęcone zmianom we fakturowaniu związanym z wdrażaniem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

   

 • Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce

  O jakie elementy na stronie trzeba zadbać, aby usprawnić jej działanie, ale i zrobić dobre wrażenie na użytkowniku - o tym będzie mowa podczas spotkanie online. Uczestnicy usłyszą też o testach UX, szybkości ładowania strony, czy korzystaniu z analityki. Spotkanie poprowadzi Mateusz Adamiak - doradca w programie Firmy Jutra.