• Dizajn w przestrzeni publicznej. W podróży

  Gdy wyruszamy w podróż, liczy się nie tylko osiągniecie celu, ale jakość doświadczeń zbieranych po drodze. Czy są to wakacyjne wyprawy, codzienne dojazdy do pracy lub szkoły, masowe migracje ludzi pozbawionych dachu nad głową - wszystkie wymagają zapewnienia bezpieczeństwa i troski o najsłabszych. Ta edycja "Dizajnu w przestrzeni publicznej" jest pretekstem, by rozmawiać o podróżowaniu... odpowiedzialnym! 

 • Letnia Szkoła Designu. Robimy porządki

  W trakcie Letniej Szkoły Designu spróbujemy wypracować rozwiązania, które pomogą uporządkować informacyjny i reklamowy chaos panujący w przestrzeni miejskiej. Ma to związek z uchwałą krajobrazową, do wprowadzenia której przygotowuje się Cieszyn. Zapraszamy do udziału w warsztacie projektantów grafiki i architektów oraz studentów i absolwentów uczelni projektowych oraz architektury. 

 • Kręgi na wodzie. Konkurs

  Jeśli tradycja i rzemiosło to dla ciebie wciąż żywe źródło inspiracji, zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie dizajnu, którego organiztorem jest słowackie Centrum Produkcji Sztuki Ludowej Uluv. Na autorów najlepszych projektów czekają nagrody pieniężne oraz udział w wystawie. Jako polski partner konkursu gorąco polecamy! 

Design Store
Wydarzenia
 • CZERWIEC

  123456789101112131415161718192021222324252627282930