• Śląska Rzecz

  Śląska Rzecz to jedyny w Polsce regionalny konkurs doceniający wysoką jakość wzorniczą oraz funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania projektowe. Nagradzane w nim konkursie produkty, projekty graficzne oraz usługi wyróżniają się na rynku i są cenione przez użytkowników. Kto dołączy do grona laureatów? Zapraszamy na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej.    

 • Letnia Szkoła Designu. Jak się nie zgubić?

  Uczestnicy tegorocznej edycji Letniej Szkoły Designu będą - pod kierunkiem doświadczonych projektantów i wykładowców: dr Justyny Kucharczyk, dr Marcela Benčíka, dr hab. Tomasza Bierkowskiego - pracować nad elementami systemu infomacji wizualnej. Będą działać w przestrzeni Cieszyna, a także Wzgórza Zamkowego. 

 • Projektowanie usług w praktyce

  Razem z prowadzącym - Marcinem Piotrowskim - zapraszamy do udziału w kursie, którego uczestnicy krok po kroku przejdą proces projektowania usług na konkretnym przykładzie. Będziemy z żywymi ludźmi wymyślać rozwiązania usprawniające działanie usługi oferowanej przez lokalną piekarnię.  

   

 • Miasto i Las

  Współczesne miasta coraz bardziej rozrastają się, a ich mieszkańcy zajmują tereny, na których do niedawna żyły zwierzęta. Wystawa zwraca uwagę na żyjące obok nas: ptaki, owady i ssaki, a także podpowiada jak możemy o nie zadbać. W programie wydarzeń towarzyszących eskpozycji są spacery przyrodnicze oraz warsztaty.    

Design Store
Wydarzenia
 • CZERWIEC

  123456789101112131415161718192021222324252627282930